آرایش حرفه ای برای پوست های روشن

آرایش حرفه ای برای پوست های روشن

برای اغلب ما برنامه ی مراقبت از پوست یک برنامه ی روال و روز مره است، شستشوی صورت، مرطوب کننده، پایه آرایشی و… درست مثل دیگر برنامه های روزانه (دوش گرفتن، اصلاح کردن و…) ما آنقدر به این مراحل عادت کرده ایم که حتی فکرش راهم نمیکنیم که اشتباه کنیم!! حالا اجازه دهید یک بمب زیبایی جلوی شما بگذاریم! هیچ میدانستید که یک جزء آرایش شما میتواند تمام تلاشتان را بر باد دهد؟!

میدانستید این جزء کوچک همان مرطوب کننده ی محبوب شماست! این مقاله را بخوانید تا اطلاعات بیشتری از اشتباهات رایج کسب کنید.

اشتباهات مصرف مرطوب کننده

آیا تا به حال مثل یک راننده ی عجول آرایش کرده اید؟ اگر این کار را کرده باشید و برای زیرسازی پوست فقط از کرم پودر و پنکیک استفاده کرده باشید حتما میدانید که آرایش شما نه زیبایی دارد و نه لطافت و جذابیت لازم را! همه ی ما میدانیم که اولین گام بعد از شستشوی صورت باید استفاده از مرطوب کننده باشد اما اگر اشتباه کنید و خلاف آن عمل کنید درست مثل یک دومینو، یکی بعد از دیگری، لایه های آرایشی صورتتان را خراب کرده اید.

اصول استفاده از مرطوب کننده، اولین لایه بعد از پوست شماست؛ بعد از آن میتوانید از زیرساز های آرایشی استفاده کنید و در نهایت ادامه ی آرایش صورت شما، هیچوقت ناخوشایند شدن آرایشتان را وقتی که مرطوب کننده را از یاد برده اید؛ فراموش نکنید!

وقتی که شک دارید صبر کنید!

گفته های ما در این مقاله از مجله روبان خیلی ساده و کوتاه هستند، فقط کافی است مطالعه و عمل کنید.
حالا صبور باشید، و چند دقیقه ای منتظر بمانید تا مرطوب کننده جذب پوستتان شود، نیاز نیست حتما در تایم انتظار گوشه ای بنشینید تا صبرتان تمام شود؛ کافی است مرطوب کننده را چند دقیقه زودتر بزنید و به سراغ کارهای دیگرتان بروید، با این کار زمان بیشتری برای انتخاب لباس و آرایش موهایتان هم خواهید داشت.
این لحظات انتظار را میتوان به بهترین شکل و با رسیدگی به کارهای دیگر صرف کرد تا هم وقتتان هدر نرود و هم سر آمدن صبرتان باعث برهم خوردن پایه ی آرایش صورتتان نشود.
اگر بعد از پانزده دقیقه سراغ پوستتان رفته و متوجه شدید که همچنان مرطوب کننده ی صورت شما جذب نشده است، نگران نباشید! یک پد بزرگ و نازک آرایشی و اگر پد در دسترس نیست، یک برگ دستمال کاغذی را روی صورت بگذارید و چند ثانیه صبر کنید تا مرطوب کننده ی اضافه را به خود جذب کنند.
حالا دیگر میتوانید لوازم آرایشتان را آماده کنید و مشغول شوید.

درباره نویسنده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.