چطور آرایش چشم دودی فوق العاده ای داشته باشیم؟

چطور آرایش چشم دودی فوق العاده ای داشته باشیم؟

آرایش چشم دودی یکی از جذاب ترین آرایش های چشم هست، اگر شما هم از طرفدارای آرایش چشم دودی هستید این مطلب رو دنبال کنید تا در عرض ده دقیقه بتونید یک آرایش جذاب دودی داشته باشید، در ادامه تمام گام هایی که برای داشتن یک آرایش جذاب دودی لازمه رو برای شما آوردیم.

گام اول، زیرسازی

برای هر آرایش حرفه ای باید یک زیرسازی عالی داشته باشید، در اصل آرایش چشم بدون زیرسازی خیلی زود پخش میشه و از بین میره، حالا دست به کار شید و با استفاده از یک پایه سایه و یا کرم پودر و پنکیک، یک پایه ی مناسب برای سایه چشمتون ایجاد کنید.

گام دوم، سایه پایه

هیچ چیزی مثل یک سایه ی استخونی رنگ یا کرم نمیتونه برای زیرسازی سایه مناسب باشه، سایه رو با قلموی مناسب روی سطح پلک پخش کنید.

گام سوم،سایه اصلی

حالا پالت سایه ی دودیتون رو همراه با چند قلمو با سایز های مختلف آماده کنید، تیره ترین رنگ دودی رو انتخاب کرده و به پشت پلک و موازات خط مژه بزنید و بعد خط بالاتر رو با سایه ی کمی روشن تر کامل کنید، سایه ی تیره رنگتون رو به سمت گوشه ی خارجی چشم ادامه بدید، سعی کنید کل بر آمدگی پلک رو با سایه ی دودی رنگ آمیزی کنید و قسمت های بالاتر، سایه های روشن تر تناز رنگ دودی رو انتخاب کنید، در آخر خط بین سایه هارو با قلموی بزرگتر محو کنید.

گام چهارم، خط چشم

برای داشتن یک آرایش چشم جذاب دودی حتما نیاز دارید که با یک خط چشم، فرم چشمهاتون رو زیبا تر کنید، از وسط پلک و خط مژه شروع کنید و خط چشم رو به سمت گوشه ی خارجی چشم بکشید، سعی کنید خط چشم در راستای چشم شما باشه نه خیلی بالاتر.

گام پنجم، آرایش مژه ها

آرایش مژه در آرایش چشم دودی اهمیت زیادی داره، در حقیقت اگر از ریمل مژه ی مناسب استفاده نکنید آرایش چشم شما نا تموم میمونه، با استفاده از ریمل حجم دهنده، مژه های بالا و پایینتون رو با احتیاط، از ریشه به بالا ریمل بزنید و برای مهمانی آماده شوید.

درباره نویسنده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

نظرات (1)

حسن

عالی بود
ممنون