فروشگاه

ماسک (60 ثانیه ای) تثبیت رنگ مو

1 نقد و بررسی

مخصوص موهای رنگ شده و یا موهای آسیب دیده (آدامسی) که با به کار گیری تکنولوژی پیشرفته ، به سرعت و تنها ظرف 60 ثانیه باعث تثبیت رنگ مو و درخشان شدن موها می گردد. فرمولاسیون کرمی آن غنی از روغن ماکادمیا ، روغن مارولا و عصاره خیار می باشد که از الیاف مو محافظت نموده و از کدر شدن و محو شدن رنگ مو جلوگیری می کند. این محصول موها را درخشان تر نموده و باعث تثبیت طولانی مدت رنگ بر روی مو می شود.

قیمت : ناموجود

در انبار موجود نمی باشد

برچسب: , , ,

توضیحات

خواص :
این محصول مو را در مقابل تابش اشعه خورشید محافظت نموده و از کدر شدن و محو شدن رنگ مو جلوگیری می کند. با آبرسانی عمقی باعث شفافیت و درخشندگی هر چه بیشتر مو می شود.
عملکرد :
روغن مارولا : دارای خواص ضد رادیکالی می باشد که باعث (به اصطلاح) ضد صابونی شدن ترکهای مو می شود و آنتی اکسیدان قوی برای مو بوده و موها را آبرسانی بهینه می کند.
عصاره خیار : دارای خواص آنتی اکسیدانی ، آبرسانی و درمانی است. سرشار از مواد معدنی می باشد که موجب تقویت ساختار مو می شود. علاوه بر این باعث شادابی ، لطافت و ابریشمی شدن موها نیز می گردد.
روغن ماکادمیا : از مو در برابر تابش اشعه خورشید محافظت نموده و مانع از دست دادن رطوبت ، تخریب ساختار مو و پوسته پوسته شدن پوست کف سر می شود ضمن اینکه مانع از بین رفتن رنگ مو مخصوصا برای موهای رنگ شده می شود. از خصوصیات دیگر آن نرمی ، شفافیت و درخشندگی مو می باشد.
نحوه استفاده :
بعد از شستن موها به اندازه نیاز کف دست ریخته و قسمت ساقه مو را کاملا با آن مالش دهید. 60 ثانیه صبر نموده و سپس با آب شستشو دهید.

1 نقد وبررسی برای ماسک (60 ثانیه ای) تثبیت رنگ مو

  1. نمره 4 از 5

    علی

    لورم اپیسوم متنی است آزمایشی…

افزودن نقد و بررسی